MAGAZİN -- 23 Aralık 2016

Sen Sağ Ben Selamet Filminin Oyuncuları İzmir Optimum'a Geliyor

Magazinizmir
Genç kuşağın sevilen oyuncularının başrolünü paylaştığı "Sen Sağ Ben Selamet" filminin İzmir galası, 24 Aralık Cumartesi günü saat 16:30'da İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşecek.

Gala öncesinde filmin başrol oyuncuları Burçin Bildik, Ufuk Özkan ve Tuvana Türkayziyaretçiler ile buluşarak söyleşi gerçekleştirecek.

Ersoy Güler’in yönettiği ve üç kaçağın yollarının kesişme hikayesinin komik maceralarının beyaz perdeye taşındığı “Sen Sağ Ben Selamet” filmi sinemaseverler ile Optimum’da buluşuyor.Yılın komedisinde başrolleri Burçin Bildik,Ufuk Özkan ve Tuvana Türkay paylaşıyor.

Ünlü Oyuncular Optimum’da Ziyaretçiler ile Söyleşide Buluşacak

"Sen Sağ Ben Selamet" filminin başrol oyuncuları Optimum’da yapılacak gala öncesinde saat 16:00’da düzenlenecek söyleşiye katılacak. Söyleşinin ardından ünlü oyuncular Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Lale Başar, Murat Kocacık, Emrah Özdilek, Gamze Aydoğdu, Gizem Koçak, Ersoy Güler,İlkim Dağlı ile yapım ekibi, ve ziyaretçiler yılın komedi filmini Optimum Outlet AVM Cinemaximum salonlarında birlikte izleyecek.

Filmin Konusu

Üç kaçağın yolu sık sık kesişmektedir. Cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet ile müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar, aynı yolun yolcularıdır. Sansar’ı, Sivas Kapalı Cezaevi’ne götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır. Bu yolun karşı yönden gelen bir başka yolcusu daha vardır; Goril Behlül. Araçlarının çarpışmasından sonra başlarından macera dolu komik olaylar geçecektir. Bu üç kaçağın sürükleyici aksiyon, komedi ve maceralarına konu edinen filmin oyuncu kadrosunda ise Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Lale Başar,Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık, Müge Uzel, Gamze Aydoğdu, Emrah Özdilek ve Savaş Alp Başar yer alıyor.
Yapımcılığını Süreç Film, İnci Gündoğdu Ve İsmail Gündoğdu’nun yaptığı “Sen Sağ Ben Selamet” filminin yazarlığını ve yönetmenliğini Ersoy Güler üstleniyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN