MAGAZİN -- 2 Eylül 2016

Selena Gomez Kariyerine Kısa Bir Ara Veriyor

Magazinizmir
Selena Gomez hastalığı nedeniyle kariyerine ufak bir ara verdi.

Turne İptal

Geçtiğimiz sene Lupus hastalığı nedeniyle kemoterapi gördüğünü açıklayan Selena Gomez, hastalığın yan etkileri olan depresyon, anksiyete ve panik atak nedeniyle 'The Revival' adını verdiği dünya turnesini iptal etme kararı aldı.. 

Hastalığın Yan Etkileri Var

People dergisine açıklama yapan dünyaca ünlü yıldız şunları söyledi: "Hepinizin bildiği gibi bir yıl önce Lupus teşhisi konmuştu. Bu hastalığın ansksiyete, panik atak ve depresyon gibi yan etkileri var."

Sağlığım İçin Ara Verdim

"Şu anda sağlığıma ve mutluluğuma odaklanmak için biraz ara verdim. Tüm hayranlarıma destekleri için teşekkür ederim."

Yalnız Değilim

"Benim için ne kadar özel olduğunuzu biliyorsunuz. Yalnız olmadığımı biliyorum."

Kendimle Bağım Yok

Gomez, sosyal medya hesaplarından ise şunu paylaştı: "Bu gece kendimi çok yapay hissediyorum. Müziğimle ve kendimle bağım yok gibi."

Korkuyorum

"Hiçbir zaman kliplerde gördüğünüz halim beni tanımlamadı. Anı yaşıyorum ve henüz olmamış şeylerden korku duyuyorum. Sönük hissediyorum."

Düşünmeye İhtiyacım Var

"Size her zaman doğruları söyledim. Hayatımdaki bazı alanları yeniden düşünmeye ve bunu atlatmaya ihtiyacım var" ifadelerini kullandı.

Lupus hastalığı nedir?

Sebebi bilinmeyen cilt, eklem, böbrek, kalp zarı akciğer zarı gibi birçok doku ve organ iltihabına bağlı çok sayıda bulgularla giden, değişik seyir gösteren ve bağışıklık sisteminin bozuk çalışması sonucu ortaya çıkan bir hastalık..

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN