MAGAZİN -- 1 Temmuz 2016

Şehit Yakınları Best Western Karşıyaka Otel'de İftar Yemeğinde Buluştu

Magazinizmir
Karşıyaka Kaymakamlığı tarafından şehit ailelerine iftar yemeği verildi. Vatan uğruna evlatlarını, eşlerini, kardeşlerini kaybetmiş şehit yakınları Best Western Premier Karşıyaka Otel'de biraraya geldi.

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Ege Deniz Bölge Komutanı Tuğamiral Süleyman Manka, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Arapoğlu, Karşıyaka Emniyet Müdürü Serkan Yonar,İlçe Jandarma Komutanı Celal Cesur, Karşıyaka Müftüsü Cahit Erhun ile şehit yakınları katıldı. Ramazan bereketinin paylaşıldığı iftar yemeğinde bir araya gelen şehit yakınları ve bürokratlar büyük bir aile tablosu çizdi. Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel şehit aileleri tek tek ilgilendi. Daha sonra Kaymakam Yücel, orucunu şehit aileleriyle birlikte açarak onlarla sohbet etti.

Best Western Premier Karşıyaka Otel’de verilen iftar yemeğinde ülkemiz uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden ve canlarını hiçe sayarak savaşan şehitlerimizin aileleri anlamlı gecede oldukça duygulandı.

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ise “Bizleri kırmayarak iftar programımıza katılan tüm şehit ailelerine teşekkürü borç bilirim. Şehitlere Allah’tan rahmet , şehitlerin ailelerine uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN