MAGAZİN -- 6 Mayıs 2016

Sağlıklı ve Organik Et Ürünleri Taşköy Kasap'ta

Magazinizmir
Bostanlı 1787 Sokak'ta hizmete giren Taşköy Kasap, sağlıklı ve organik et ürünleri arayanların adresi oldu.

Taşköy Kasap, Kemalpaşa'nın Halilbeyli Köyü'ndeki çiftliklerden gelen yerli besi etlerin yanı sıra; Yeşilküre Organik markalı yumurta ve tavuk, Orvital markalı şarküteri, bakliyat ve organik et ile Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini tek çatı altında sunuyor.

MK Organik Ürünler Pazarlama Koordinatörü ve Taşköy Kasap Kurucularından Mehmet Karakaya, organik gıda ve katkısız ürünlerin günümüzde öneminin giderek arttığını belirterek, tüm ürünlerin sağlıkla ve gönül rahatlığıyla tüketilebileceğini söyledi.

Karakaya, bilinçli tüketicilerin artık büyük market ve AVM'lerden et ürünlerini almak yerine, yerel kasaplara yöneldiğine dikkat çekti.

Taşköy Kasap'ta "En doğal, en lezzetli ve en organik" sloganıyla hizmet verdiklerini dile getiren Mehmet Karakaya, 'Dry Aged' tabir edilen dinlendirilmiş etlerin de beğenildiğini kaydetti.

Taşköy Kasap konseptini İzmir'de Alsancak, Bornova ve Karşıyaka gibi ilçelere de taşıyacaklarını belirten Karakaya, bilinçli tüketicilerin çocukları ve kendilerinin tükettiği yiyeceklerin kaynağını ve nasıl yetiştirildiğini sorgulaması gerektiğini sözlerine ekledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN