HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Temmuz 2016

Rotaractlardan Ataya Anlamlı Ziyaret

Magazinizmir
Uluslararası Rotary 2440. Bölgeye bağlı, sekiz ilde faaliyet gösteren UR 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği ve Rotaract Kulüpleri 1 Temmuz itibariyle yeni döneme başladı.

"Rotary insanlığa hizmet eder" dönem sloganıyla çıkılan yolda ilk durak Atayı ziyaret oldu. Bölge Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper her yeni dönem başında bu anlamlı ziyareti gerçekleştirdiklerine dikkat çekerek, "Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, dünyamız ve ülkemiz için iyi işler yapmayı hedefleyen, genç dinamik ve lider ruhlu bir topluluğuz. Üyelerimiz ülkemizin aydınlık geleceğine sahip çıkmaya devam edecektir. Her yıl olduğu gibi yeni dönemimize başlarken bizlere bu ülkeyi armağan eden ulu önderimizi ziyaret etmekten gurur duyuyoruz" diye konuştu.

"Topluma Hizmet Projelerimize Devam Edeceğiz"

Berkay Kiper, "Geçtiğimiz yıllarda Avrupada önemli toplum ödüllerini yaptığımız projeler ile kazandık, Rotary'nin varoluş amacı ve birinci önceliği olan topluma hizmet projelerimize geçmişte olduğu gibi dönemimizde artarak devam edecek ve bu ödülleri ülkemize getirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN