HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 9 Eylül 2016

Optimum'un Şanslı Ziyaretçisi Jeep'ine Kavuştu

Magazinizmir
İzmir Optimum Outlet’in 1 Nisan -31 Temmuz 2016 tarihleri arasında 125 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine otomobil kazandıran kampanyası kapsamında alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi Jeep Renegade 1.6 ph Longitude sahibi oldu.

İzmir Optimum Outlet’te yaptığı alışverişle son model Jeep Renegade 1.6 Longitude kampanyasının talihlisi Sertaç Soner İnan aracına kavuştu.

Ziyaretçilerine cazip kampanyalarla değerli hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez Sertaç Soner İnan’ın yüzünü güldürdü. Optimum sayesinde hayallerini süsleyen sıfır kilometre Jeep Renegade 1.6 Longitude sahibi olan Sertaç Soner İnan kazandığı son model Jeep ile birlikte mutluluk pozu verdi. Binlerce Optimum ziyaretçisinin katıldığı kampanya sonunda yapılan çekilişte en şanslı Optimum ziyaretçisi Sertaç Soner İnan olmuştu.

Anahtar tesliminde çok mutlu olduğunu belirten İnan kampanyadan dolayı Optimum Outlet yönetimine teşekkürlerini iletti. İzmir Optimum Outlet’te Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş ile Jeep Renegade 1.6 Longitude sahibi olan Sertaç Soner İnan, Optimum’un kendisini hayallerindeki Jeep’e kavuşturduğunu söyledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN