MAGAZİN -- 25 Mayıs 2016

Optimum'un Otomobil Kampanyasına Büyük İlgi

Magazinizmir
İzmir Optimum Outlet, kazançlı alışveriş keyfine muhteşem hediyeleri ayrı bir heyecan katıyor.

Yıl boyu süren kampanyaları ile ziyaretçilerini mutlu eden Optimum, bu yıl da alışveriş yapan ziyaretçilerine son model bir Jeep sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanya büyük ilgi gösteren İzmirliler hayalini kurdukları otomobile sahip olacakları günü bekliyor.

1 Nisan - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında İzmir Optimum Outlet’ten alışveriş yapan Optimum Club üyeleri her 125 TL’lik alışveriş ile Jeep Renegade 1.6 Longitude kazanma şansını yakalıyor. Optimum’da aynı gün içinde toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, danışmada form doldurarak çekilişe katılabiliyor. İzmir’in alışveriş ve eğlence merkezi Optimum, bir şanslı ziyaretçisine rüyaları süsleyen son model bir Jeep hediye ederek alışverişini taçlandırıyor.

Herkesi Hayali Jeep Optimum’da

Optimum’un muhteşem hediyesi son model bir jeepe sahip olmak isteyen alışveriş severler 31 Temmuz 2016 tarihine kadar kampanyaya katılabilecekler. Alışveriş severşer her 125 TL’lik alışveriş ile kampanyaya yeniden katılarak şanslarını arttırabilecekler. Kampanya sonunda yepyeni bir Jeep Renegade 1.6 Longitude, noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN