MAGAZİN -- 30 Ağustos 2016

Optimum'un Diyetli Sohbetler Etkinliğine Büyük İlgi

Magazinizmir
İzmir’in alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet’in düzenlediği, alanında uzman diyetisyen, sporcu ve bloggerların katıldığı "Diyetli Sohbetler" söyleşisi ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

İzmir sağlık ve spor camiasının başarılı isimleri, Optimum ‘da sağlıklı beslenmek ve zayıflamak isteyen ziyaretçiler ile bir araya geldi. Optimum'da düzenlenen "Diyetli Sohbetler" söyleşisinde popüler diyet ve egzersizler ile sağlıklı yaşam ve spora dair bilgiler uzman diyetisyenler ve sporcular tarafından ziyaretçilere anlatıldı. Kişiye özel zayıflama yöntemleri, dengeli beslenmenin yaşam kalitesine olan katkısının anlatıldığı söyleşilerde ayrıca vücut metabolizmasını hızlandıracak besinler de söyleşiyi izleyen Optimum ziyaretçileri ile paylaşıldı.

Sağlıklı Diyet ve Sporun Önemi Optimum'da Tartışıldı

Söyleşi kapsamında diyet ve sporun ilişkisini değerlendiren diyetisyenler Mestan Çilekçi, Doğa Peksever, Neslihan Hacıbeyli, Görkem Mercan, Hürriyet Aile Köşe Yazarı Diyetisyen Buket Adanç ve Blogger Sibel Duran,   ziyaretçilere sağlıklı beslenme konusunda önerilerde bulundu. Ünlü diyetisyenlerin sağlıklı kilo vermenin tüyolarını anlattığı söyleşide kişiye özel diyet önerileri de verildi. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, uzmanlar diyet ve spor hakkında ziyaretçilerin merak ettiği soruları da yanıtladı. Etkinlik sonunda Diyetli Sohbetler etkinliğine katılan konuşmacılara teşekkür belgesi verildi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN