MAGAZİN -- 7 Haziran 2016

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Magazinizmir
İzmir'e kazandırdığı seçkin konut projeleriyle dikkat çeken Musa Çiçek İnşaat, Gaziemir-Akçay Caddesi'nde bulunan yeni merkez ofisini görkemli bir törenle hizmete açtı.

Açılışa katılanlara teşekkür eden Musa Çiçek İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Emre Uz, "Birinci önceliğimiz bugüne kadar müşteri memnuniyeti oldu. Bundan sonra da öyle olacak" dedi.

45 Yıllık Köklü Kuruluş

Merhum Musa Çiçek tarafından 45 yıl önce kurulan firmalarının güçlenerek yoluna devam etmeyi amaçladığını belirten Uz, aile şirketi olmalarına karşın görev dağılımı konusunda eşitliği baz alan yatay yapılanmayı tercih ettiklerini ifade etti. Son olarak 232 Flora projesiyle dikkat çektiklerini belirterek gösterilen ilgiye teşekkür eden Uz, Ekim ayında da yeni bir projenin başlangıcını gerçekleştireceklerini ifade etti.

Ulaşım Kolaylığı

Daha önce merkez ofisi olarak yine Gaziemir'de daha küçük bir alanda hizmet verdiklerini, havalimanı güzergahında Akçay Caddesi üzerinde bulunan yeni ofislerinin daha geniş olduğunu belirten Uz, "Müşterimizi daha önce merkez ofisimizden satış ofisine yönlendirmek durumunda kalıyorduk. Artık bunu ortadan kaldırmış olduk. Bundan böyle müşterilerimiz ulaşımı kolay olan bu merkez ofisimizde de proje maketlerini inceleyebilecek, satış temsilcisi ve firma yetkilileri ile görüşebilecek. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Mutlu Aileler

Projelerinde birinci önceliğin müşteri memnuniyeti olduğunu, bundan sonra da öyle olacağını belirten Uz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz yaptığımız konut ve yaşam alanlarında, sorunsuz komşulara sahip mutlu aileler yaşasın istiyoruz. Bu nedenle müşterilerimizi seçiyoruz. İnşaat tamamlandıktan sonra sadece müşteri memnuniyeti için bir yıl süreyle teknik eleman görevlendiriyoruz. Bu dahi müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin göstergelerinden birisidir." dedi.

Her Evin Tasarımı Farklı

Uz, son yıllarda hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi de aktardı. 98 konut kapasiteli, içerisinde 10 teraslı mağazadan oluşan küçük bir çarşısı da bulunan Bornova'daki Boliva projesi ile 31 daire ve 2 mağaza kapasiteli Torbalı'nın Ayrancılar Mahallesi'ndeki Park 132 Ayrancılar'ı tamamladıklarını belirten Uz, bu yılın Ocak ayında da 232 Flora projesine başladıklarını kaydetti. 4 bloktan oluşan 94 konut kapasiteli Flora'yı 2017 Temmuz ayında tamamlayacaklarını dile getiren Uz, şöyle konuştu: "Bu projede 94 konutun da tasarımı birbirinden farklı diyebilirim. Proje içinde 10 adet Penthouse çatı villası, 17 adet de çatı villası bulunuyor. Diğer daireler de 2+1, 3+1 ve 4+1 formatından oluşuyor. Hakan Rulas, Tarkan Önal ve Metin Kozlu gibi İzmir'e mal olmuş isimlerle çalıştık. Mimari çizimlerini Metin Kozlu yaptı. Dış tasarım Hakan Rulas'a ait. İç tasarım ise Tarkan Önal imzasını taşıyor.

Onun haricinde projede bizim 2 mimar ve 2 inşaat mühendisi arkadaşımız görev alıyor. 12 bin 848 metrekarelik yeşil alana sadece 4 blok yaptık. Fazla blok olmasın istedik. Sosyal donatı alanlarını geniş tuttuk. Langırt salonu, mini golf salonu gibi komşuluğu geliştirici alanlar var. Her daire için 5 metrekarelik ardiye depoları yapıyoruz. Bu projeye internet üzerinden bin 500-2 bin başvuru oldu. Konut almak isteyenlere 'projede ne görmek istersiniz' diye sorduk. Mutfağın ortasında iş kolaylığı sağlayan tezgahı öngören 'ada mutfak', apartman görevlisine ihtiyaç kalmamasını ve aidat ücretini düşürmeye yarayan çöp şaftı, 12 ay yararlanabilecekleri havuz ve otopark katlarında 5-6 metrekarelik ardiye deposu istediklerini belirttiler. Biz de projeyi bu istekler doğrultusunda yapıyoruz. Ayrıca projede 0-6 grubu çocuklarımız için oyun odalarına da yer verdik." dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN