MAGAZİN -- 16 Mayıs 2016

Okuma İstekli Çocukları Destekleme Derneği'nden Alışveriş Şenliği

Magazinizmir
Her yıl ortalama 100 üniversite öğrencisine burs veren Okuma İstekli Çocukları Destekleme Derneği, bugüne kadar bir çok mezun vererek ülkemize faydalı ve başarılı bireyler yetiştirip onlara maddi manevi konularda destek oluyor.

Bu yıl 3.sünü gerçekleştirilen Alış-Veriş Şenliği ile dernek üye ve öğrencileri bir araya geldi. Okuma İstekli Çocukları Destekleme Derneği Başkanı Nalan Kaynak "Öğrencilerimize burs sağlamak için yapılan aktivitelerimizden biri olan etkinliğimizle bu yıl yeniden bir aradayız. Etkinliğimiz için en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Bize davetiye satışlarımızda destek olan üyelerimize, katılımları ile öğrencilerimize burs sağlayan stant sahiplerine ve katılan tüm davetlilerimize çok teşekkür ederiz" dedi.

 

"Daha Nice Güzel Yüreklerle Bir Araya Geleceğiz"

 

Bu yolda hep beraber yürüyerek, her bir öğrenciye ayrı ayrı katkıda bulunarak,başarıyla devam ettikleri eğitim hayatlarına destek olmak hepimizin görevi şeklinde konuşan Kaynak, "Twobe Tasarım süslemeleri ile güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Bu görevde gönüllü olarak yanımızda bir çok destekçi görmekten dolayı çok mutluyuz.Daha nice güzel yüreklerle bir araya geleceğimiz aktivitelerde tekrar buluşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" diyerek etkinliğe destek veren herkese teşekkürlerini sundu.

 

Katılımlarıyla Panayıra Destek Olan Firmalar;

 

Altıncı Kuyumculuk, Akayev, Anjea Store, Atölye Gülmir, Azza Butik, Bedia Memişoğlu Kına, Beyaz İşler, Bir Dilim Aşk Café, Buket Çikolata, Çizgi Saç Tasarım, Dantel's Home, Denizli Concept, Diyetta Denizli, Esen Kundura, Etnik Sanat, Feruş Butik, Fgn Butik, Fuşya Butik, Gündüz Altın Mücevherat, İstanbul's Butik, Jacart Özel Ev Tekstili, Lal Takı, Mehmet Can Fotoğraf Stüdyosu, Meral'y,

More Design, Neşe Sevim, Meraklı Merdane, Nihal Karademir, Pembe Panjur, Sanndıkk, Panayır Kuyumculuk, Senin Takın, Shıkka, Şifa Optik, Tolga Saraçoğlu,

Yourbag Ersu Yılmaz, Zahide Dinçer 

FACEBOOK İLE BAĞLAN