MAGAZİN -- 11 Ağustos 2018

Nissan Navara İzmir’de

Magazinizmir
"Navara Türkiye Şovu" kapsamında İzmir’i ziyaret eden Nissan Navara ekibi, 4 günde İzmir içinde bin kilometreye yakın yol kat ederek köy, kasaba ve ilçeleri dolaştı.

Nissan Navara’nın üstün özelliklerinin pick-up severlere yakından tanıtıldığı şovda 500’e yakın İzmirli, araç hakkında bilgi alarak test sürüşü yaptı.

Müşterileriyle birçok platformda bir araya gelen Nissan, "Navara Türkiye Şovu" ile 38 farklı şehri kapsayan ve 165 gün sürecek, 24 bin kilometrelik Türkiye turana başladı. NAVARA, turun ilk durağı İzmir’de pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluştu.

Farklı donanım özelliklerine sahip Navara’lardan oluşan konvoy, 3 gün boyunca Aliağa Merkez, Çiğli Ata Sanayi, Fincancılar Çarşısı, Yenibağarası Köyü, Gerenköy, Yiğitler Köyü, Bağyurdu Köyü ve Halilbeyli Köyü ve daha birçok noktayı ziyaret etti. Şov kapsamında İzmir’in en kuzey ilçesi Bergama ile en güney ilçesi Selçuk arasındaki mesafenin yaklaşık 6 katı mesafe gidilerek şehir içinde yaklaşık bin kilometre yol kat edildi.

Pick-up sahibi olmak isteyenler, SUV konforu sunan Navara’yı yakından tanıma ve test etme imkanı buldu. Yanı sıra katılımcılar, şova özel cazip fiyat fırsatları ve finansman seçeneklerinden faydalanabildi.

Navara ile SUV Konforu

12. nesliyle yollarda olan Nissan Navara, yeni beş bağlantılı arka süspansiyon sistemiyle off-road yeteneklerinden ödün vermeden SUV konforunda sürüş deneyimi sunuyor. Nissan Navara, yeni 2.3 dCi motoruyla daha yüksek bir performans sunarken, yakıt tüketimini ve emisyon değerlerini de düşürüyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN