MAGAZİN -- 18 Kasım 2016

Musicana Band Grubu Çocuk Felcine Son Dedi

Magazinizmir
İzmir'in yetiştirdiği solist Açelya Alan, Evrim Özkaynak, Sedat Yüce ve Serap Yenici’nin gönüllü olarak sahne aldığı konserde Musicana Band gurubu müziği ve enerjisi ile dinleyicilere keyif dolu bir şölen sundu.

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Guvernörü İsmail Rodoplu; organizasyonda emeği geçen ve konsere katılarak destek veren herkese teşekkürlerini iletirken, Rotary’nin çocuk felcine karşı başlattığı savaşta mutlu sona yaklaşıldığını ve çocuk felcinin dünyadan silinmesi için 2440. Bölge olarak yıl boyunca çalışmalarına devam edeceklerini belirtti, Rodoplu, sözlerini "Rotary insanlığa hizmet eder" diyerek sonlandırdı.

UR 2440. Bölge Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper açılış konuşmasında; "Rotary'nin dünyadan çocuk felcini silmek için uzun yıllardır yürüttüğü çalışmalara destek olmak amacı ile burada buluştuk, biz genç ve dinamik Rotaractörler olarak bu misyonu üstleniyor ve takipçisi olacağımıza söz veriyoruz" diye konuştu.

Ülkemize ve Toplumuza Barış İçinde Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

Berkay Kiper "Bizler hizmet yoluyla dostluk prensibini kabul etmiş, inanmış gençleriz. Topluma hizmet etme isteği her zaman Rotaract’ın varoluş ve devam etme sebebidir. Ülkemize ve toplumuza barış içinde hizmet etmeye devam edeceğiz" diyerek konuşmasını tamamladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN