HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Aralık 2017

Mövenpick Hotel Izmir'den EÇEV'e Destek

Magazinizmir
Sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek veren ve projeleriyle desteğini her daim gösteren Mövenpick Hotel Izmir, birçok gence eğitimde umut ışığı olan EÇEV’e yaptığı sponsorluk ile yine örnek oldu.

Gülse Birsel "Aile Arasında" filminin vizyona girmesi nedeniyle ziyaret ettiği İzmir’de, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’nın gönüllüleriyle Mövenpick Hotel Izmir’de buluştu.

EÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Reşitoğlu’nun açılış ve hoşgeldiniz konuşması ile başlayan sohbet, Gülse Birsel’in samimi ve sıcak yaklaşımı ile keyifli bir sit-com tadında gerçekleşti. Hemen hemen her sorunun espri ve kahkahalarla sonlandığı söyleşiye yüzün üzerinde EÇEV’li katıldı. Evliliğinden, ev hayatına, kariyer yolculuğundan, emeklilik hayallerine kadar konuklardan gelen pek çok soruyu büyük bir içtenlikle yanıtlayan Gülse Birsel, geçmişteki TV deneyimleri, son filminin karakterleri ve yeni projelerine, bir çok konuya dair merak edilenleri paylaştı.Nitelikli eğitimin ve eğitimde fırsat eşitliğinin önemine sık sık değinilen yaklaşık iki saat süren sohbetin ardından EÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Reşitoğlu, etkinliğe olan katkılarından ötürü Mövenpick Hotel Izmir’e teşekkürlerini iletti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN