MAGAZİN -- 26 Mayıs 2016

Martı Koleji Öğrencileri, "Yabancı Diller Gecesi’"nde Göz Doldurdu

Magazinizmir
İzmir'in önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Martı Koleji'nin öğrencileri, yeteneklerini Güzelbahçe Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Yabancı Diller Gecesi"nde sergiledi.

Martı Koleji Yabancı Diller Bölümü’nün hazırlamış olduğu gecede, ilk olarak İngilizce öğretmenlerinin hazırlamış olduğu  "Pinokyo" hikayesini İngilizce olarak sunan öğrenciler ardından Almanca skeç gösterisi ile büyük beğeni kazandı. Ortaokul öğrencilerinin İngilizce olarak sundukları "The Wizard of Oz" tiyatro gösterisi misafirleri güldürürken, İtalyanca ve İngilizce okunan şiirler büyük alkış topladı. Son olarak İtalyanca konser ve tiyatro gösterisi sunan öğrenciler gösterdikleri performansla göz doldurdu.

Ulusaldan Evrensele Çağdaş Bireyler

Gençlerin gösterdikleri performanstan dolayı tebriklerini sunan Martı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Taner İçyer, "Çok kısa zamanda çok büyük gelişmeler kaydettik. Bizler eğitim bayrağını devralıp yolumuza devam ediyoruz. Ana temamız ‘Ulusaldan Evrensele Çağdaş Bireyler’’ yetiştirmek. Martı Koleji’nin eğitim ve öğretim faaliyetlerinde üzerimize düşen en büyük görev, bize olan güveninizi kaybetmeden çocuklarınızı, çocuklarımız olarak görmek. Eğitimin en iyi metotlarını uygulayarak gençlerimizi yenidünya sistemine uygun yetiştirmektir. Bu vesileyle düzenlenen organizasyonda emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

Gösterinin ardından gösteride emeği geçen herkes sahneye davet edilirken, Martı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Taner İçyer, gösteride emeği geçen öğretmenlere çiçek takdim etti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN