MAGAZİN -- 22 Ağustos 2016

Mahall Bomonti İzmir'in Bahçesinde "Nadide Hayat" Keyfi

Magazinizmir
İzmir'in yeni cazibe merkezi Mahall Bomonti İzmir Tanıtım Ofisi bahçesinde kurulacak açık hava sineması ile keyifli bir sinema akşamı sizi bekliyor.

Tarihi binalar arasında ve çam ağaçları altında gerçekleşecek gösterim, gece boyunca ikram edilecek mısır, dondurma ve gazoz nostaljisiyle sürecek.

23 Ağustos Salı günü saat 21.00’de gösterilecek Nadide Hanım adlı filmde, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybeden Nadide Hanım’ın yaşadığı boşluğun hikayesi anlatılıyor. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulamayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarında, ardından mavi sulara kendini atar. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile "yeni bir başlangıca" yelken açar!

Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği Nadide Hayat'ın başrolünde Demet Akbağ yer alırken kadroda kendisine Yetkin Dikinciler, Efecan Şenolsun, Gizem Erdem Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Sevil Akı isimleri eşlik ediyor.


Mahall Bomonti İzmir’deki açık hava sineması keyfine ücretsiz katılabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN