MAGAZİN -- 31 Mayıs 2016

Kırmızı Reklam Yarışması’ndan Grafiket’e 3 Ödül

Magazinizmir
Türkiye'nin en prestijli reklam yaratıcılığı yarışmalarından 'Kırmızı Ödülleri' 26 Mayıs gecesi Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

13.'sü gerçekleşen Kırmızı Ödülleri 2016, reklam ve pazarlama sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getirdi. Hürriyet'in 2003 yılından bu yana gerçekleştirdiği Kırmızı Ödülü'nü kazananların kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarından hareketle yarışmanın bu yılki teması 'En Hızlı Kırmızı' olarak belirlendi.

İzmir’in en yaratıcı reklam ajanslarından Grafiket Adworks ise bu yıl 13.’sü düzenlenen Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nden biri ulusalda olmak üzere toplam 3 kırmızı ve 2 başarı belgesi kazandı.

Oliovilla için hazırladığı çalışmada “Basında En İyi İnsan Kaynakları Reklamı” ve Özel İzmir Huzur Evi “ için hazırladığı çalışmada da “Basında En İyi Sosyal İçerikli Reklam” ödüllerini alarak en iyi reklam ajanslarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlamayı başardı.

Gece için hazırlanan özel şovlarla 'hız' temasının vurgulandığı ödül töreninde, F1 pilotlarının tulumlarını kostüm olarak giyen gençler, ödülleri sahneye ‘hoverboard'larla (elektrikli kaykay) hızlı bir şekilde taşıdı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN