MAGAZİN -- 5 Ekim 2016

KFC Gıda'nın Genel Müdürü Cevat Koç Oldu

Magazinizmir
İzmir'in önde gelen ululararası gıda firmalarından biri olan K.F.C. Gıda'nın yeni Genel Müdürü Cevat Koç oldu.

İhracatta ürün çeşitliliği ve ihracat hacmi ile lider firmalarından K.F.C.'de görev değişimi yaşandı. Kurumda yapılan törenle Genel Müdürlük görevi Sema Serinken'den Cevat Koç'a teslim edildi. Törende konuşan K.F.C. Yönetim Kurulu Başkanı ve Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Birol Celep, "Kurumumuz adına oldukça önemli olan bu değişikliği, ekimizin şahitliğinde duyurmak istedim. Takım olarak çok başarılı işlere imza attık. Ekibimizin bugünlere gelmemizdeki payı büyüktür ve desteklerinizle büyümeye devam edeceğiz. Bu değişikliği, ekibimizin desteğine güvenerek yapıyoruz. K.F.C'de çalışan tüm arkadaşlarımıza söylemem gerekir ki, Genel Müdürün ya da diğer ünvanların tek başına hiç bir anlamı yoktur. Ancak ekip olabildiğimiz sürece ilerleme kaydedebiliriz. Yeni görevinde Cevat Koç'a başarılar diler, bu değişimin ülkemize, firmamıza ve tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını dilerim." şeklinde konuştu.

Serinken: "Ekibime Güveniyorum"

KFC eski Genel Müdürü Sema Serinken ise görevine Genel Koordinatör olarak devam edecek. Serinken, alınan yeni kararla beraber takım olarak çok mutlu olduklarını ve beraber çalışmaktan keyif alacaklarını dile getirdi. Serinken, "Takım olarak yapılması gerekenden daha iyisini yapacağımıza ve beraber çalışmaktan keyif alacağımıza hiç bir şüphem yok. Bu dönemde şirketimizin yeni projelerle, yeni şirket kurulumları ve anlaşmalarıyla çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Herkese bu konuda çok güveniyor, Cevat Koç'a yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Cevat Koç: "Eksiklikleri Bulup Tamamlamak Bizim İşimiz"

Ekip ve kurum sahipleri ile yapılan kişisel görüşmeler sonucunda, beraber çalışma yönünde karar aldıklarını ve bu süreçte herkesin desteğinin kendisi için önemli olduğunu söyleyen Cevat Koç; "Ekibin, ailemin ve kurum sahiplerinin desteği benim için çok önemli. Bu görevde tek başıma başarabileceğim herhangi bir şey yok. Yaptığımız her işte takım olmayı bilmemiz gerekiyor. Yapılacak iki işimiz var; birincisi var olan işlerimiz, ikincisi büyümeye yönelik çalışmalarımız. Büyümek için gerekli olan hamleyi aynı anda yaptığımızda başarılı olacağımızı düşünüyorum. Kısa zamanda farkımızı hissetireceğimizden eminim. Koyduğumuz kurallara öncelikle bizim uymamız gerekiyor. Hatalarımızı minimuma indirerek, iş kalitemizi yükselterek, işimize sahip çıkarak devam etmeliyiz. Tüm ekipten çok umutluyum" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN