MAGAZİN -- 31 Mayıs 2018

Karşıyaka Life'dan Yaza Merhaba Partisi

Magazinizmir
Karşıyaka Life "Yaza Merhaba Partisi " Arena’da DAP Yapı sponsorluğunda gerçekleşen muhteşem parti ile İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı gecede İzmir, "yaza merhaba" dedi. İzmir Arena’da düzenlenen özel gecede İzmir’e değer katan DAP Yapı’ya İzmir’e katkılarından dolayı plaket verildi.

Maria IBIS& Küba Orkestrası'nın sahne aldığı gecede eğlence ve heyecan doruklara ulaştı. İzmir cemiyet hayatının katıldığı görkemli gecede ayrıca DJ Server ve Hakan Doğanay "Oldies But Goldies" konseptinde çaldıkları müziklerle konuklara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sahne alan sanatçıların müthiş performansları ile eğlenen İzmir cemiyet hayatı yazı bu özel gece ile karşıladı. Karşıyaka Life Dergisi imtiyaz sahibi Güliz Eğrihancı, ana sponsor olarak bu özel geceye verdikleri katkılarından dolayı DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’a teşekkür plaketini iletirken bu özel gecelerin devamının geleceğinin müjdesini verdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN