HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Kasım 2016

Kardeş Oteller Aynı Çatı Altında İlk Defa Swissotel'de Buluştu

Magazinizmir
FRHI Hotels & Resorts ile öncü üç marka olan Fairmont Hotels & Resorts, Raffles Hotels & Resorts ve Swissotel Hotels & Resorts AccorHotels grubuyla birleşti.

1964 yılında Ege’nin ilk 5 yıldızlı oteli olan veTürkiye’nin ise ilk 5 yıldızl ıotelleri arasında yer alan Büyük Efes’te, AccorsHotelsile FRHI Hotels & Resorts zinciri arasında tarihi buluşma Swissôtel Büyük Efes bünyesinde gerçekleşti.

Mayıs 2008’den bu yana Swissôtel’in bağlı olduğu FRHI zincirinin Izmir halkası olanSwissôtel Büyük Efes’te, Accors Hotel zincirinin otellerinden olan Ibis Izmir Hotel yönetim kadrosu, Swissôtel’in yönetim kadrosu tarafından Sky Bar’da ağırlandı.

AccorHotels, 94 ülkelerinde 3.800 sayısını aşkın tesise sahip olan; Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercureve Novotel gibi 20 tanınmış lüks, orta ölçekli ve ekonomik markaları bünyesinde barındıran, geniş portföye sahip tatil sektöründe küresel birlikte rol alıyor.

Swissôtel Büyük Efes’in ev sahipliğinde gerçekleşen kardeş oteller buluşmasında Swissôtel’inGenel Müdürü H. Rıza Elibol "FRHI'ın rakipsiz ve etkileyici otel tesislerini içeren portföyü, lüks pazarındaki geniş tecrübesi ve AccorHotels'in global işletim platformu, yenilikçi dijital stratejileri, çeşitli marka seçenekleri ve uluslararası alandaki ünüyle birleşen Kuzey Amerika pazarındaki konumu nedeniyle bu yeni dönem, markalar için heyecan verici bir dönüm noktasını temsil ediyor ve sektorel açıdan yeni başarıların kapısını aralıyor" şeklinde zincirlerin birleşmesi hakkında görüşlerini belirtirken, Ibis Hotel Izmir Genel Müdürü Murat Akın da ev sahipliklerinden ötürü Swissôtel ailesine teşekkürlerini sundu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN