MAGAZİN -- 19 Temmuz 2016

Kardashian Vurdu Gol Oldu

Magazinizmir
Kanye West'in son albümü 'Life of Pablo'da yer alan 'Famous' şarkısı, hem klibi hem sözleriyle ortalığı ayağa kaldırdı. West ve Swift arasındaki büyük gerilime Kim Kardashian da dahil oldu.

 Kanye West'in 'Famous' şarkısı hem klibi hem sözleriyle yayınlandığı günden itibaren büyük bir fırtına kopardı. West'in şarkısının sözlerinde şu sözler geçiyor: 'Sanırım ben ve Taylor hala birlikte olabiliriz/ Çünkü o kaltağı ben ünlü yaptım' .

Şarkıda geçen 'kaltak' sözü ve bir yatakta pek çok ünlünün çıplak olarak yattığı klip üzerine Taylor Swift ateş püskürmüş, 'Bu şarkıdan asla haberim yoktu' açıklaması yapmıştı.

Kim Kardashian, tüm bunların üzerine, aslında Kanye West'in şarkı yayınlanmadan Taylor Swift'i arayıp onun iznini istediği görüşmeyi Snapchat'te yayınladı.

Görüşmenin bir kısmı şöyle:

Kanye- (...) Şarkının bir kısmını sözleri şöyle... (şarkıyı mırıldanıyor)
Taylor- Biraz fazla olmuş gibi.
Kanye- Ama iyi oldu.
Taylor- Biliyorum, bir çeşit kompliman... (gülüyor)
Kanye- Arkadaşım olarak ne düşündüğün önemli. İstiyorum ki bu sana kendini iyi hissettirsin. İnsanlar kötü hissetsin diye şarkı söylemiyorum.
Taylor- Bana bunu önceden haber vermeni takdir ediyorum.
Kanye- Arkadaşım olduğun için sorumluluk hissettim. Bu konuda cool olduğun için çok teşekkürler.
Taylor- Sormasaydın bile olurdu, benim için hiçbir sakıncası yok.(...) Gerçekten çok mutlu oldum. İnsanlar bu şarkıdan sonra beni aradıklarında onlara haberim olduğunu ve bana sorma nezaketinde bulunduğunu söyleyeceğim. Bu sözlerin gırgır olduğunu anladım. (...)

Kardashian'ın yayınladığı Snapchat görüşmesinden sonra Taylor Swift, resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Bana Şarkının Tamamını Göndermedi

'Kanye West'in görüşmenizi gizlice kaydettiği ve Kim'in bunu internette yayınladığı an: Şarkısında bana 'o kaltak' diye hitap ettiğini söylediği kısım nerede? Böyle bir şey yok çünkü yaşanmadı. Tüm dünyanın önünde birine 'o kaltak' deyip daha sonra da o kişinin duygularını kontrol etmeyi bekleyemezsiniz. Kanye bana bundan bahsettiğinde elbette şarkıyı sevebileceğimi düşünmüştüm. Arkadaş olmak istedim. Bana şarkı yayınlanmadan dinletmek için söz verdi ancak bunu asla yapmadı. Beni yalancı çıkarmaya çalışıyorlar. Lütfen beni bu, hiçbir zaman bir parçası olmadığım hikayeden çıkarın.'

FACEBOOK İLE BAĞLAN