MAGAZİN -- 14 Nisan 2018

İzmirli Bloggerlar Festival Çocuk Lansmanı İçin Kültürpark'ta Buluştu

Magazinizmir
İzmir’de yaşayan anne ve anne adaylarının ortak buluşma portalı olan www.izmiranneleri.com projesi olan, İzmir’in eğlencesi en bol çocuk festivali "Festival Çocuk" çocuklarla 5.kez buluşmak için gün sayıyor.

Kültür park tenis kulübünde İzmir ve İstanbul’dan 30 bloggerın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda "Festival Çocuk" projesinin tanıtımı yapıldı.Toplantıyı izleyen bloggerlartakipçilerine sosyal medya hesaplarından Festival duyurusu yaptılar.Opel Türkiye’nin sponsor olduğu Lansmanda Festival Çocuk projesinin diğer sponsorları; Mono Sağlık,Dovido ve MaviBahçeAvm hediyeleri ile lansmana renk kattı.

"İzmiranneleri" ve "festival çocuk" projelerinin kurucusu Sibel Türsen, 20 Mayıs 2018 tarihinde İzmir Arena‘da gerçekleşecek olan Festival Çocuk projesinin; Bilim, Sanat ve Spor başta olmak üzere birçok etkinliğe ev sahipliği yapacağını söyledi. İzmir Arena’da gerçekleşecek etkinlite festival alanında ücretsiz olan bütün atölyelerden 6 aydan başlayan her yaş gurubundaki çocuklar yararlanabilecek.

Çocuklar aileleri ile dopdolu bir gün geçirecek. Anne ve babalar kurulan stantlarda alışveriş yaparak, eğitim kurumlarının tanıtım bilgilendirmelerini alabilecekler. Proje kurucu ve yöneticisi Sibel Türsen; "İzmir anneleri portalı var olduğu sürece her sene Mayıs ayında bu projeye imza atıyor olacağız. Her sene kendi başarımızı katlayarak arttırmak, çocukların hafızalarına kazınacak güzellikler sunmak öncelikli hedefimiz. Ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlayan her projede İzmir Anneleri ve Festival Çocuk olarak her daim ilk sırada yerimizi alacağız" dedi.

 

www.izmiranneleri.com
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN