MAGAZİN -- 30 Ağustos 2016

İzmir’in En Popüler Bloggerları Karagöz Bi’ Tatlı Kafe’de Buluştu!

Magazinizmir
İzmir’de düzenlecek ve bir ilke imza atılacak olan İzmir Aroma Festivali, İzmir Mekan Rehberi’nin sponsorluğunda keyifli bir event ile Karagöz Bi’ Tatlı Kafe’de İzmirli bloggerlarla buluştu.

1960'tan beri baklavalarıyla nam salan Karagöz, bloggerlara hem yeni konseptini tanıttı hem de keyifli bir festival eventine imzasını attı.

Yıllardır süregelen kaliteli çizgisini kafe konsepti ile birleştiren ve tüm şubelerinde A'dan Z'ye en özel tatları sunan Karagöz Bi' Tatlı Kafe'de muhteşem bir akşam yaşandı. İzmir Aroma Festivali’ni düzenleyen Pelin Ağacıkoğlu’nun festival ile ilgili verdiği bilgiler ve Barista söyleşisi eşliğinde hem tatlı, hem de kahvenin tadına varıldı.

23-24-25 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan festival için 25 Ağustos’ta Karagöz’de bir araya gelen bloggerlar; çikolatalı baklavadan, dünya kahvelerine uzanan muhteşem tatlarla keyifli bir akşama imza attı.

Alsancak Tren Gar’ında gerçekleşecek festival için Biletix’ten biletlerinizi alabilir, İzmir’de gerçekleşecek ilk aroma festivali için şimdiden kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.
Aroma Festivali’nde İzmir kahve ve çikolatanın büyüsüne kapılacak…

İzmir Aroma Festivali

23-24-25 Eylül 2016 / Alsancak Tren Gar

İzmir Aroma Festivali Bilet İçin; www.biletix.com

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN