HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 1 Kasım 2016

İzmir'den Nuri Alço Geçti

Magazinizmir
Türk Sinemasının önemli isimlerinden biri olan ve filmlerinde rol icabı "Gazoz İçer misin?" diyerek kızları kandıran Nuri Alço "Artık gazozu bıraktığını dürümle bayıltacağını" söyledi.

Antakya’nın 20 yıllık meşhur dürümcüsü Kebo’nun marka yüzü olan Alço, Alsancak’taki açılışa katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta özellikle kadınlar Nuri Alço ile fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluştururken ayrıca cep telefonları ile sanatçının bol bol görüntüsünü aldılar.

Dansçılar eşliğinde açılışı yapan Nuri Alço ardından tezgahın başına geçerek firma sahibi Akın Kıral ile birlikte döner kesti. Daha sonra kamyonun üzerine çıkarak kendine ayrılan koltuğa oturan Nuri Alço kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldı. Gazoz esprisinin artık rafa kalktığını belirten Alço, "Kebo acısını yiyenler zaten lezzetten bayılacak. Benim bayıltmama gerek kalmadı" dedi.

Firma sahibi Akın Kıral ise İzmir’e kısa zaman sonra 2. Dükkanı açacaklarını belirterek ürünlerinin yüzde yüz doğal, soslarının ise günlük olduğunu İzmir’den sonra İstanbul’a yatırım yapacaklarını söyledi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN