MAGAZİN -- 10 Haziran 2016

İzmir'de İlk Olarak Temiz Havuz Sertifikası Alan 5 Yıldızlı Otel

Magazinizmir
Qualitasspa İzmir Agamemnon Termal &Wellness Center'a İzmir Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından kapalı ve çocuk havuzlarına kontrollerde mikro biyolojik bir uygunsuzluk saptanmaması sebebi ile İzmir de ilk olarak 5 yıldızlı oteller arasında 'Temiz Havuz Sertifikası' almaya hak kazanmıştır.

SPA Müdürü İsmail Zengil bu haklı gururu otel yönetimi olarak en değerli varlıklarımız olan bize güvenen ve gerek otel konaklaması gerekse merkezimize üye veya hizmet alan tüm misafirlerimiz için aldığımızı ve bu bağlamda hizmet vermenin sevinci ile bu kaliteyi daha da ileriye taşıyarak sürdüreceğimize ekibim ve otel yönetimimiz adına söz veriyor.tecrübemiz ile gelişen SPA endüstrisine adapte olan merkezimizde termal şifanın kaynağından doğal hali ile misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz. Dünyanın birçok farklı noktasından gelen üstün beklentilere sahip misafirlerine 2200 m² alana sahip merkezinde, güzellikten spora kadar birçok hizmet sunan Qualitasspa İzmir Agamemnon Termal &Wellness Center’da etkisini uzun süre hissedeceğiniz tazelik ve yenilik hissine sahip olacaksınız.
Uzakdoğu masajlarının da dahil olduğu masaj alternatifleri , kuaför, vücut , cilt bakımları ,ücretsiz açık ve kapalı otoparkı ve en son teknolojiye sahip android işlemcili fitness aletleri ile spor yapmayı eğlenceli ve keyifli bir hale getiren SPA merkezi, profesyonel hizmet ile otel misafirleri, kısa ve uzun dönem üye olan İzmirlilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Doğadan Gelen şifa;

2016 yılına yenilenen termal havuzu ile bir çok misafirine şifa dağıtmaya devam eden 2003 yılından beri tüm konuklarına iyi hizmet ve misafir memnuniyeti politikası ile inanılmaz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Suyun Isısı: Kaynak ve kuyu sularının sıcaklığı 42°C -140°C arasında değişmektedir
PH Değeri: 6.4
Özellikler: Klorürlü (% 24.6 milival), Bikarbonatlı (%54.7 milival), Sodyumlu (%72.3 milival), Kalsiyumlu (%72.3 milival), Kalsiyumlu (% 21.99 milival) termal su olup ayrıca 112.46 mg/l. karbondioksit, 4.52 mg/l. fluorür içermektedir. Fiziksel sınıflandırmaya göre; Hipertermal (62 °C), Hipotonik (30.68 milimol/l.) termal sudur.
Tedavi Ettiği Hastalıklar: Romatizmal hastalıklar, sindirim sistemi, göz hastalıkları, metabolizma bozuklukları, karaciğer-safra kesesi hastalıkları, dolaşım ve kalp hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları.
Qualitasspa İzmir Agamemnon Termal Merkezi olarak İzmirlileri cazip üyelik ve masaj promosyonları ile kaliteli hijyenik bir ortamda tamamen misafir odaklı 5 yıldızlı bir hizmetten faydalanmaları için davet ediyoruz.
Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için SPA Resepsiyona 0232 292 13 32 nolu telefondan ,wyndhamgrandizmir.com veya spa@ wyndhamgrandizmir.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN