MAGAZİN -- 24 Ekim 2016

İş Dünyası Çiçek Plaza'nın Açılışında Buluştu

Magazinizmir
Çiçek Kardeşler İnşaat'ın İzmir'e kazandırdığı çağdaş ofis projesi Çiçek Plaza'nın açılış kokteylinde iş dünyası ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcileri ile çok sayıda davetli bir araya geldi.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla'nın da katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Çiçek kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiçek ve Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Çiçek, İzmir iş dünyasının nitelikli ofis ihtiyacına cevap verecek örnek bir projeye imza atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Mustafa Çiçek, "Çiçek Plaza, konumu, ferah ve lüks çalışma ortamının yanı sıra; sosyal donatı alanları ve emsallerine göre düşük aidat maliyetleriyle yatırımcıları kendine çekmeyi başarıyor. 44 m² ile 135 m² arasında değişen ve birleştirilebilen 164 ofisiyle, Çiçek Plaza her sektörün ihtiyacını karşılayacak fiziksel özelliklere sahip" diye konuştu.

Kendisinin de mimar olduğunu ve inşaat sektörünü yakından takip ettiğini belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla da , Çiçek Plaza'nın Bornova'ya değer katacağını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından açılış kurdelası alkışlar eşliğinde kesildi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN