MAGAZİN -- 8 Haziran 2016

İC! Berlin'de Mert Optik'i Seçti

Magazinizmir
"Ticarette dürüstlük, sektörde yenilikçilik ve hizmette mükemmeliyetçilik" ilkeleriyle ülke ekonomisine üst düzeyde katkı sağlama çabasıyla hizmet veren Mert Optik İC! berlin gözlüklerinin sahibi Ralph Anderl'i ağırladı.

7 kıtada satış yapan İc! Berlin gözlüklerinin sahibi Ralph Anderl, İzmir ve Ege Bölgesi’nde İc! berlin gözlüklerinin tek satıcısı Mert Optik ile işleri geliştirmek üzere Türkiye’ye geldi. Mert Optik’i tercih eden ve ilk kez Türkiye’ye gelen Ralph Anderl tek tek gezdiği mağazaların dekorlarına hayran kaldığını belirtti. Ralph Anderl’in yaratıcısı olduğu tüm dünyada moda olan İc! berlin markası modanın son teknoloji harikası tasarımlarıyla Mert Optik vitrinlerini süsleyecek.

Dünyada popülasyonu çok yüksek ve kendini kanıtlamış Alman ekolüne sahip İc! Berlin gözlüklerinin sahibi Ralph Anderl, İc! berlin temsilcisi Lucie Hackney, Mert Optik Yönetim Kurulu Başkanı Mert Pala, Mert Optik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Pala ve Mert Optik İnsan Kaynakları Müdürü Melisa Pala, Mustafa Bey Caddesindeki Mert Optik’in en yeni mağazasında görüşmelerde bulundu.

Türkiye’de bir gün kalıp döneceği öğrenilen Ralph Anderl’in görüşmeler neticesinde Mert Optik ile olan işbirliğini geliştireceği ve daha da ağırlık vereceği belirtildi. Dünyaca ünlü 300 markanın binlerce modelinin yer aldığı gözlük satış mağazalarında dünyada ki en son teknolojiyle donatılmış satış sonrası servisi ve her biri konusunun uzmanı olan 150 kişiyi aşan ekibiyle hizmet veren Mert Optik, İzmir’den çıkan ulusal bir marka olmanın gururunu yaşıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN