MAGAZİN -- 19 Aralık 2016

Hilton Garden İnn İzmir Bayraklı 1. Yıl Dönümü Partisi!

Magazinizmir
Hilton Garden İnn İzmir Bayraklı, 1.yaşını kıymetli iş kontaklarıyla bir arada konsept bir parti ile kutladı.

45’ lik müzikler seçkin konukların keyifli dakikalar geçirmelerini sağlarken geceye damgasını vurdu.
Ege yemekleriyle hazırlanmış gecede günün anısına, tüm davetlilere İzmir ve Hilton Garden Inn Izmir Bayraklı logolu Fincan hediye edildi.

Otelin Genel Müdürü Sevil Görgülü Hoşgeldiniz konuşmasının ardından, tüm konuklara verdikleri destekten ötürü çok teşekkür etti.

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı dokuzu suit olmak üzere toplam 197 konforlu odası ile misafirlerine derin uykuyu, rahat çalışma ortamını, lezzetli tatları ve sağlıklı yaşamı destekleyen ürün ve hizmetleriyle, paylaşılacak deneyimler yaşatmayı garantiliyor.

Hilton Garden Inn Izmir Bayraklı misafirlerine, aynı zamanda ücretsiz internet bağlantısı, 24 saat açık İş Merkezi ve iyi tasarlanmış Fitness Merkezi hizmetleri sağlayacak.
Otelin, tamamı gün ışığına sahip, birleşebilen ve toplam 130 m2 boyutuna ulaşabilen üç toplantı odası bulunmakta.

Hilton Garden Inn Izmir Bayraklı, ödül harcarken herhangi bir tarih kısıtlaması olmayan ve üyelerine aynı kalış için Points& Miles® hava mili de kazandıran tek Misafir Sadakat programı olan Hilton HHonors® üyesidir. HHonors üyeleri, konaklamaları karşılığında kazandıkları puanların yanı sıra, her zaman en düşük fiyat, dijital check- in imkanlarına sahip olmakla beraber, Hilton sayfalarından yapacakları direk rezervasyonlar için de herhangi bir ücret veya komisyon ödememektedirler.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN