MAGAZİN -- 3 Ekim 2016

Günbatımı Kokteyli'nde Buluştu

Magazinizmir
İzmir Özel Çamlaraltı Koleji'nin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Günbatımı Kokteyli'nde eski ve yeni mezunların yanı sıra; veliler ve öğretmenler bir araya geldi.

Çamlaraltı Koleji'nin terasında gerçekleştirilen kokteyle katılan 100'ü aşkın konuk, eski sınıf arkadaşları ve okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Kokteylde konuşan Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar, 62 yıllık köklü geçmişiyle Çamlaraltı Koleji'nin birçok kuşağın anılarında yer etmiş bir eğitim çınarı olduğunu söyledi.

Ildırar, Çamlaraltı Koleji'nde eğitim görmüş şanslı bireyler olarak, okul yıllarında kardeşliği, paylaşmayı, birlik olmayı ve en önemlisi Atatürkçülüğü öğrendiklerini dile getirdi.

Çamlaraltı Ailesi'nin bir üyesi olmaktan onur duyduğunu kaydeden Reyhan Ildırar, "Biz bu aile içinde pek çok güzelliği paylaştık, paylaşıyoruz ve bundan sonra da paylaşmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Eski günlerin yad edildiği ve anıların tazelendiği gecede, birlik – beraberlik ve dayanışma ruhunu yansıtan güzel örnekler sergilendi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN