MAGAZİN -- 13 Kasım 2017

Gigi Hadid Büyüledi

Magazinizmir
Maybelline ile yaptığı iş birlikteliğiyle güzellik dünyasındaki ünlüler kervanına katılan Gigi Hadid, ilk makyaj koleksiyonunun lansmanında ışıldayan güzelliğiyle spot ışıklarını üzerine çekti.

Yeni nesil süpermodel, Gigi Hadid x Maybelline’nin Londra lansmanından ikonik bir güzellik görünümünün altına imzasını attı.

Işıltılı mini sarı Ralph Lauren elbisesi ve uzun sarı ceketiyle sahne ışıklarını çalan Gigi Hadid, bu iddialı görünümünü tabiki de güzellik tavrında da sürdürdü. Makyajına hakim olan şeftali-pembe tonlarındaki bronzer'ı ve highlighter’ı, stilindeki sarı patlamasına harmoni içinde eşlik etti. Hadid, bronzer’ı yalnız yanaklarına değil göz bölgesine de uygulayarak, makyajında tek tonu tercihiyle güzelliğinde yumuşak bir ifade yarattı ve bu sayede sıcak makyajının yıldızını highlighter'ı yaptı.

Hadid, canlı şeftali tonlarındaki güzelliğini altın saçlarını yüksek ve dağınık bir topuz yaparak tamamlıyor. Saçlarının dalgalı bir tutamını öne atan Gigi, enerjisi yüksek görünümünde dinamik ve genç bir bitiş yapıyor. Jenerasyonunun popüler it-girl’ü Gigi, güneş kadar parlak ve sıcak güzelliğiyle, haftanın güzellik ilham perisi oluyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN