MAGAZİN -- 8 Eylül 2017

Forum Bornova'nın "Hayal Makinesi" Okula Dönüş Günlerine Neşe ve Sürpriz Katacak

Magazinizmir
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, okula dönüş zamanına özel hazırladığı "Hayal Makinesi" etkinliğiyle tüm miniklerin hayallerini birer hediyeye dönüştürüyor.

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, tüm çocukları okula dönüş günlerine renk katacak bir etkinliğe davet ediyor. 8-18 Eylül 2017 tarihleri arasında saat 12:00’den 20:00’ye dek Forum Bornova’yı ziyaret eden çocuklar, “Hayal Makinesi”nden ister astronot, İster ünlü bir yazar ya da efsane bir sporcu olarak çıkacak!

Forum Bornova’nın etkinliği kapsamında "Hayal Makinesi" adı verilen özel bir yazıcı, çocukların kağıt üzerine yazdıkları hayallerindeki mesleği, karikatürize ederek basma imkanı sunuyor. Bu sihir gibi uygulama sayesinde çocuklar önce hayallerini kağıtlara yazacak, ardından bunların karikatürize bir çalışmaya dönüşmesine şahit olacak.

Forum Bornova’da şaşkınlık, mutluluk ve eğlencenin bir arada yaşanacağı, hayallerin birer hediyeye dönüşeceği "Hayal Makinesi" etkinliğine tüm çocuklar davetli.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN