MAGAZİN -- 10 Ağustos 2017

Forum Bornova Çocuk Kulübü Bu Hafta Sonu Kapılarını Bilimi Seven, Dünyayı Merak Eden Çocuklar İçin Açıyor

Magazinizmir
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü, bu hafta sonu "bilimi seviyorum, dünyayı merak ediyorum" temasıyla meraklı minikleri ağırlayacak.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine "bilim" temasıyla devam ediyor. 12-13 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova Çocuk Kulübü’nün kapıları uzay, doğa ve teknolojiyi merak eden, bilime düşkün minikler için açılıyor. Öğrencileriyle projeler yaparken çok eğlenen ve deneyleriyle bol bol öğreten bir fen bilimleri öğretmeni eşliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, yeni maceralara yelken açılacak.

Miniklerin sessiz sinemadan deneylere dikkat çekici yöntemlerle bilimin sırlarını öğrenecekleri dolu dolu bir hafta sonu için tüm İzmirli çocuklar Forum Bornova’ya davetli.

Minikler Ağustos Ayı Boyunca Her Hafta Sonu ForumBüs Yelpaze Atölyesiyle Serinliyor

Forum Bornova’nınminikler için ForumBüs’teher hafta sonu düzenlediği hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, ağustosayı boyunca yelpaze atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler hem yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı yakalıyor hem de kendi başlarına serinlemek için çözüm üretiyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN