MAGAZİN -- 25 Mayıs 2016

Fes Spa, Kaya'dan Gelin Aldı

Magazinizmir
Fes Spa'nın sahibi Emre Doğan ile Kaya İzmir Thermal& Convention Electra Spa Şefi Merve Altılar, Kaya İzmir Thermal& Convention'da düzenlenen görkemli düğün töreniyle evlendi.

Yaklaşık 5 sene önce arkadaş ortamında tanışan ve bir yıl önce arkadaşlıklarını aşka dönüştüren çifti ocak ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Dillere destan bir törenle evlenen çiftin düğün törenine 1000 davetli katıldı.

İzmirli tanınmış iş adamı Mehmet Ali Altılar ile Dilek Altılar’ın kızı Merve Altılar’ın nikah masasındaki şahitliğini Tamer Balkan üstlenirken Fes Spa Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Doğan ile Fatma Doğan’ın oğulları Emre Doğan’ın şahitliği Hüseyin Pulat üstlendi.

Merve Altılar’ın dantel işlemeli haute couture gelinliği Antalya’nın ünlü modaevi Echol’ün imzasını taşırken Emre Doğan’nın Damat Tween şıklığını yansıtan takımı konuklardan büyük beğeni topladı.
Düğünde sahne alan Pozitive Live Project Orkestrası yanın sıra düğünde moderatörlük yapan ünlü sanatçı Yılmaz Demirtaş’ın seslendirdiği şarkılar konuklara unutulmaz bir gece yaşatırken halk oyunları ekibinin sunduğu dans gösterisi geceye damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Kıvanç Hekim üstlendi. Monjardin’nin düzenlediği düğün törenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılığın objektifi ile ölümsüzleşti.

Çiçeği burnunda evli Doğan çifti, aşklarını yaşamak için rotayı önce Maldivler’e ardından Dubai’ye çevirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN