MAGAZİN -- 16 Aralık 2016

Eşsiz Bir Yılbaşı Swissotel Büyük Efes'te

Magazinizmir
Swissôtel Büyük Efes, 2017’ye şık ve keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli yılbaşı programları ile ağırlıyor.

Swissôtel, yeni yılı doyasıya eğlenerek karşılamak isteyenleri, sabahın ilk ışıklarına kadar sürece kolan yılbaşı programlarına davet ediyor. Baş Aşçı Wolfgang Goedl ve yetenekli ekibinin hazırladığı enfes menüler, geceyi renklendiren danslar ve müzikler misafirlerini Swissôtel’in balo salonu, restoranları ve barında bekliyor.

Equinox restoran, konuklarını İzmir Körfezi’nin muazzam manzarasında, yıldızların altında unutulmaz bir yılbaşı programına davet ediyor. Eşsiz lezzetlerle donatılmış yılbaşı menüsüne SİBEL EMEK TRIO’nun canlı performansı eşlik ediyor.Türk ve Yunan Mutfağı’nın buluşma noktası Aquarium restoran’da ise İzmir’in en iyi buzuki performansını sergileyen Evrim Ateşler ve Okeanos Greek Music Ensemble’ın canlı müziğine keyifli bir oryantal şov eşlik ediyor. Yılbaşı gecesini eğlenceli bir partiyle Sky Bar’da geçirmek isteyen konukları ise, enfes atıştırmalıklar ve canlı DJ performansı karşılıyor.

Yeniyılın ilk gününe Swissôtel Büyük Efes’te merhaba demek isteyenler için hazırlanan gala yemekli konaklama paketi alternatifleri de 2017’ye ayrıcalıklı bir başlangıç yapmak isteyenleri özenle ağırlayacak.

Swissôtel Büyük Efes ve Zeytin Sanat Organizasyon işbirliğinde ise, Smyrna Balo Salonu’nda gerçekleşecek retro konseptli yılbaşı programıyla İzmirlileri, geçmiş yılların en gözde eğlence merkezi olan Büyük Efes Meyhanesi yıllarına geri götürecek.Pop müziğin en sevilen sanatçılarından Seyyal Taner, Büyük Efes Yılbaşı Gazinosu’nda gecenin assolisti olarak sahne alıyor. 1970’lerden 90’ların sonuna kadar iz bırakmış eski 45’likler,Türk Sanat Müziği’nin gönüllerde yer etmiş eserleri, neşeli kantonlar ve coşku dolu eğlenceli müzikler Zeytin Sanat Organizasyon ve Aegean Band Orkestrasının başarılı solistleri tarafından seslendiriliyor.

Bembeyaz Kelebekler Orkestrası, Komedya Dans Dörtlüsü, Oryantal Show ve Balböceği Necati ile geçmiş dönem gazino kültürünün tüm güzelliklerini yeniden yaşatıyor.

Yine Swissôtel Büyük Efes ve Zeytin Sanat Organizasyon işbirliğinde, Dünya renklerini Türkçe müziklerle harmanlayarak sunacak Aegean Band, Grand EfesBalo Salonu’nda; tüm misafirleri dans pistine davet edecek. Eski Türkçe 45’likler, Grek, Balkan, Latin, İngilizce ve İtalyanca başta olmak üzere 15 dilde şarkılarla eğlence doruk noktasına çıkacak. Aegean Band’in yanı sıra Samba Mezdeke Show veKarnaval Show Bandosu’nun yer alacağı yılbaşı balosunda non-stop DJ performansı ile eğlence kesintisiz sürecek. Bu özel geceye Otelin Baş Aşçısı Wolfgang Goedl’ün hazırladığı yılbaşı menüsü eşlik edecek.

Ayrıca, Çocuklariçin mini club, Noel Baba, palyaçolar ve miniklerin en sevdiği yiyeceklerin yer aldığı menü ile dopdolu bir program Grand Efes 2 balo salonunda sunuluyor.

Yılbaşı programları bilgi ve rezervasyon için: 0(232) 414 52 12

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN