MAGAZİN -- 29 Haziran 2016

Eser Elgür Cup Tenis Turnuvası Sahiplerini Buldu!

Magazinizmir
Alaçatı Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) onaylı Alaçatı Tenis Kulübü Eser Elgür Cup Turnuvası, 16-26 Haziran tarihleri arasında tenis severleri İzmir’in en popüler tatil merkezi Alaçatı’da buluşturdu.

26 Haziran Pazar günü kupa töreninin gerçekleştiği turnuvada dünyaca ünlü antrenör Gavin Hooper hem bir seminer verdi, hem de Filiz Taçbaş ile muhteşem bir gösteri maçı gerçekleştirdi. Bir hayli ilgi gören turnuvaya çok sayıda katılım gerçekleşti.

Grafiket Reklam Ajansı, Oliovilla ve Karagöz Baklavaları’nın sponsor olduğu turnuvada bir çok etkinlik, seminer ve eğlenceler düzenlendi. 11 kategoride yarışan sporculardan 26 sporcu ödüllerin sahibi oldu. 1. ve 2. olan yarışmacılara, Mert Optik'ten güneş gözlüğü, Cnc Tenis Akademisi'nden hediye çeki, Garanti Koza'dan yapılacak tüm tenis turnuvalarına ücretsiz katılım, Eser Elgür tasarımlı altın tenis kolyesi, Batik'ten turnuvaya özel tasarlanmış tshirt ve murano camdan yapılmış özel tasarım kupalar armağan edildi.

Turnuva töreninin sonunda, Ferdi Baba sponsorluğunda, kazananlar ve katılımcılar Alaçatı Ferdi Baba'da muhteşem bir yemek ziyafetiyle geceyi sonlandırdı.  

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN