MAGAZİN -- 12 Mayıs 2016

Engelliler Moda İkonlarıyla Aynı Podyumda

Magazinizmir
Buca Belediyesi Engelliler Haftası kapsamında yine farklı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Moda ikonu İvana Sert ve modacı Hakan Akkaya'nın katılımıyla gerçekleşecek "engelsiz Moda Günü"nde engelli vatandaşlar İzmirli mankenlerle birlikte podyuma çıkacak.

Buca Tekstil Pazarı PABUC’ta bugün düzenlenecek defilenin sunuculuğunu ise ünlü manken Irmak Atuk yapacak. Etkinlik ünlü şarkıcı Altay’ın sahne alacağı konserle devam edecek.

Buca Belediyesi Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştireceği "Engelsiz Moda Günü"nde engelli vatandaşlar profesyonel mankenlerle birlikte podyuma çıkacak. Buca Tekstil Pazarı PABUC’ta satılan ürünlerden oluşacak kreasyonun sunulacağı "Engelsiz Moda Günü"nde moda ikonu İvana Sert ile modacı Hakan Akkaya’da engelli amatör mankenlerin heyecanına ortak olacak.

Ünlü moda ikonu İvana Sert ve modacı Hakan Akkaya’nın katılımıyla renkli bir şova dönüşecek olan "Engelsiz Moda Günü”nün sunuculuğunu ise ünlü manken Irmak Atuk gerçekleştirecek.
Engelsiz Moda Günü’nün coşkusu bunlarla da sınırlı değil. Defilenin ardından ünlü şarkıcı Altay, birbirinden güzel şarkılarını Bucalılar için seslendirecek.

Buca Pazaryeri’nde düzenlenecek "Engelsiz Moda Günü" etkinlikleri bugün Saat: 19.30’da tüm moda severleri bekliyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN