MAGAZİN -- 11 Ağustos 2016

Ege Telgraf Gazetesi 57 Yaşında

Magazinizmir
İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Yönetim Kurulu, Ege Telgraf Gazetesi'ni ziyaret ederek gazetenin 57'inci kuruluş yıldönümünü kutladı.

İGC Başkan Yardımcısı Tayfur Göçmenoğlu, Genel Sekreter Kenan Çimen, Genel Sekreter Yardımcısı Sadık Pala, Yönetim Kurulu üyeleri Dilek Gappi ve Murat Attila, Ege Telgraf Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nurten Doğan, Genel Yayın Yönetmeni Aylin Süphandağlı, Genel Koordinatör Can Süphandağlı, Yazı İşleri Müdürü Aycan Pazarlı, Yayın Danışmanı Kazım Erkmen, Görsel Yönetmen Serdar Ağır ve gazete çalışanlarıyla görüştü.

Meslek yaşamına Ege Telgraf Gazetesi'nde başladığını anlatan İGC Başkan Yardımcısı Tayfur Göçmenoğlu, gazetenin kuruluş öyküsünü tüm çalışanlarla paylaştı. Doğan ailesinin gazeteyi büyüterek önemli bir noktaya taşıdığını kaydeden Göçmenoğlu, "Sezer Doğan'ın mirasına çok güzel sahip çıkıldı. Çok güzel günler göreceğimize inanıyorum. Can Süphandağlı kardeşimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Aylin Süphandağlı da, iyi dilekler ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Tüm güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Umarım bu gazeteyi daha iyi noktalara hep beraber taşırız. Nice kuruluş yıldönümü pastalarını beraber keseriz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından İGC Yönetim Kurulu Üyeleri ile gazete çalışanları birlikte 57'inci kuruluş yıldönümü pastasını kesti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN