MAGAZİN -- 14 Kasım 2016

Celal Uzunkaya, İzmir'e Veda Etti

Magazinizmir
Resmi Gazetede yayımlanan son Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile İzmir Emniyet Müdürlüğünden Antalya il Emniyet Müdürlüğüne atanan Celal Uzunkaya’ya için Kaya İzmir Thermal& Convention’da veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Ege Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Cüneyt Hoşcoşkun, İzmir Büyükşehir Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, milletvekilleri ve diğer protokol mensupları eşleriyle birlikte katıldı.

Veda yemeğinde İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ,"33 ay boyunca görev yaptığım bu güzel şehire veda etmek benim için çok zor. İnsanın sevdikleriyle, dostlarıyla vedalaşması çok zordur. Bu benim İzmir’den ikinci ayrılışım. 25 yıl önce yine İzmir’de görev yapmıştım. 25 yıl sonra tekrardan İzmir’e geldim ve yaklaşık 3 yıldır İzmir’de görev yapmanın mutluluğunu yaşadım.

Bu güzel şehirde görev yapmaktan bahtiyar oldum. Görevim gereği yada bilmeden saygı değer İzmir halkını, İzmir’de bulunan insanları kırdıysam şahsım ve teşkilatım adına haklarını helal etmelerini rica ediyorum." dedi. Kaya İzmir Thermal& Convention ailesi tarafından hazırlanan barkovizyon gösterisinin ardından duygu yüklü anların yaşandığı gecede İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Uzunkaya’ya düzenlenen yemeğin anlam ve önemini simgeleyen vazo armağan etti. Gecenin sunuculuğunu Belma Şahaner üstlendi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN