HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Temmuz 2016

Çek Cumhuriyeti Vizeleri İzmir'den

Magazinizmir
İşleri gereği veya turistik geziler için Çek Cumhuriyeti’ne seyahat edecekler artık Ankara'ya gitmek zorunda kalmayacak.

"Çek, Bir Vize"

Çek Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve VFS Global İzmir Başvuru Merkezi’nin yaptığı işbirliği neticesinde Çek Cumhuriyeti için Schengen vizesi artık İzmir’de de verilebilecek.
Çek Cumhuriyeti’ne seyahat için gerekli olan Scenghen vizesi başvuruları, VFS Global İzmir Vize Başvuru Merkezi’nde yapılmaya başladı.

VFS Global İzmir Vize Başvuru Merkezi, Çek Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Pavel Kafka ve Çek Cumhuriyeti İzmir Fahri Konsolosu Etem Özsoy’un katılımlarıyla bir kokteyl gerçekleştirdi. Diğer ülkelerin İzmir fahri konsoloslarının da katıldığı kokteylde Çek Cumhuriyeti Büyükelçisi Pavel Kafka ve Fahri Konsolos Etem Özsoy davetlilerle yakından ilgilenerek bilgi verdi.

Büyükelçi Kafka, başta İzmirliler olmak üzere, Ege Bölgesi’nde yaşayan vatandaşların artık vize için Ankara’ya gitmesine gerek kalmadan İzmir’deki VFS Global Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla Schengen vizesi başvurularını yapabileceklerini belirtti. Kafka, Ülkelerine seyahat edeceklere her yönden kolaylık sağlayacak olan bu hizmet ile ülkeye ilgi ve seyahat potansiyelinin artacağını düşündüklerini söyledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN