HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 1 Ağustos 2016

Carrera'dan Otizmli Çocuklara Anlamlı Destek

Magazinizmir
İzmir’e yeni bir spor ve yaşam anlayışı getiren Carrera Fitness & Spa'nın Gaziemir şubesinde gerçekleştirdiği Zumbathon etkinliğinin tüm geliri Anadolu Otizm Vakfı'na bağışlandı.

Yoğun ilginin olduğu etkinliğe Türkiye ve yurtdışından 50 zumba eğitmeni katıldı.

Gecede Ümit Peynircioğlu'nun Perküsyon gösterisi ve Gaziemir Halk Dansları topluluğu da konuklara unutulmaz saatler yaşattı.

Açılışta konuşan Carrera Fitness & SPA Ceo’su Hüseyin Valentino Erikçi, elde edilen gelirin sosyal sorumluluk anlayışıyla anne babası olmayan ve bakıma muhtaç otizmli çocuklar için Anadolu Otizm Vakfı'nın Seferihisar'da kuracağı yaşam köyüne bağışlandığını söyledi.

Carrera Fitness & Spa'nın yeni yatırımlarla büyümesini sürdürdüğünü belirten Erikçi, gecenin düzenlenmesinde emeği geçen Zumba eğitmenleri Pelin Çevik, Nursen Akad ve Anadolu Otizm Vakfı Başkanı Nüvit Uyar'a teşekkür etti.

Erikçi, "Carrera olarak, daha pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alacağız" dedi.

Anadolu Otizm Vakfı Başkanı Nüvit Uyar da, bu anlamlı gecede otizmli çocuklara katkılarından ötürü tüm konuklara teşekkürlerini sunarken; Türkiye'de doğan her 68 çocuktan birinin otizm tanısı konduğuna dikkat çekti.

Uyar, bu gecenin önemli bir farkındalık sağladığını da sözlerine ekledi.

Anlamlı gece, tüm konukların onuncu yıl marşını söylemesiyle sona erdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN