MAGAZİN -- 3 Mayıs 2018

Çanakkale Bahar Coşkusunu KaleFest Birlikte Güzel ile Yaşayacak

Magazinizmir
Türk müziğinin önemli isimlerinin katılımıyla 5-6 Mayıs tarihlerinde Lydia Park Çanakkale’de bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan KaleFest Birlikte Güzel Müzik Festivali, müzikseverlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

5-6 Mayıs tarihlerinde Çanakkale Lydia Park’ta gerçekleşecek olan Türkçe Rock müziğinin efsane isimleri Duman, Şebnem Ferah, Pentagram, Bulutsuzluk Özlemi, Redd, Özge Fışkın ve Erdem Yener’in yanı sıra, Çanakkale’nin sevilen isimleri Sarpedon, Ümit Olgun ve Paryalar ve birçok sürpriz sanatçı müzikseverler ile buluşacak. “Birlikte Güzel” sloganıyla düzenlenecek KaleFest, Rock-severlere müzikle dolu 2 gün geçirme fırsatı sunacak.

KaleFest Birlikte Güzel, Türkçe Rock müziğinin önemli isimlerini canlı izlemenin yanı sıra, katılımcılara muhteşem bir atmosfer ve kültür etkinlikleri ile gerçek bir festival deneyimi sunacak.

2018 yılının Troia Yılı ilan edilmesinin ardından KaleFest’e yurtdışından da izleyicilerin gelmesi bekleniyor. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girişinin 20. Yılı olması sebebiyle 2018 yılı boyunca dünyada Troya’nın tanıtımı gerçekleştiriliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN