MAGAZİN -- 18 Eylül 2017

Birlikte Spor Yapıyorlar

Magazinizmir
Eski Basketbolcu olan ve şimdilerde oyunculuk ve mankenlik yapan yakışıklı model Burak Gacemer ile güzel eşi Larissa Rodrigues Gacemer uyumlu çiftlerimiz arasında ki sıralamada yerini aldı.

1988 tarihinde Brezilya'nın Sao Paulo kentinde doğan Larissa Gacemer, 17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.2011 yılında İzmir'e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya gelen Larissa Rodrigues Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanıştı. Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikilinin ilişkileri, Larissa’nın İstanbul'a gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle mutlu sona ulaşmıştı.

Görev aldığı Reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulundu. Türkiye’de dizi film ve yarışma programlarında rol alan güzel model ve eşi Burak Gacemer giyim tarzları ve birbirleriyle olan uyumlarıyla dikkat çekiyor. Özel hayat dışında iş hayatında da birlikte projelerde yer alan çift, birlikte spor yapıyor. Sosyal Medya hesaplarında birlikte paylaştıkları anlara dair keyifli fotoğraflar paylaşan çiftimiz takipçilerinden de bolca beğeni alıyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN