HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Ekim 2016

Baryum'da Fasıl Başka Güzel

Magazinizmir
Alsancak birinci Kordonda yer alan Baryum Balık Restoran kış sezonuna hızlı girdi. Fasıl programlarına yaz boyunca ara veren Baryum’da, bu sezon Tepecik A Plus sahne alıyor.

Ege Ünüversitesi Türk müziği konservatuarı mezunu solist Deniz Aygün’ün muhteşem sesi ve yorumuyla renklenen Baryum geceleri bu kışta çok ses getirecek. Klarnette Cem Çatalbaş, Perküsyonda Kemal Özanıt ve kanunda Aytaç Düzağar’dan oluşan Tepecik A Plus haftanın 4 günü sahne alacak. Çarşamba, Perşembe, Cuma ve cumartesi geceleri fasıl ile şenlenecek olan Baryum Balık restoran eşsiz lezzetleriyle misafirlerini ağırlayacak.

Baryum Balık restoran, eşsiz mutfağında hazırlanan birbirinden leziz deniz ürünleri ve Ege Akdeniz mutfağına has mezeleri ile et çeşitlerinden oluşan zengin menüleriyle müşterilerini ağırlıyor. Baryum Balık Restoranda eşsiz lezzetler yiyeni adeta büyülüyor. Baryum balık restoranın ara sıcak spesiyali patlıcan yatağında safran soslu karides yiyen lezzetinden vaz geçemiyor.

Haftanın dört günü fasıl müziği eşliğinde alakart ve et menüleriyle hizmet veren Baryum Balık Restoranda misafirlere özel; tuzda balık, sütte balık, safran soslu buğulama levrek lokum, hellum peynirli levrek, şevketi bostanlı levrek gibi spesiyaller bulunuyor. Ara sıcaklarda ise Baby ahtapot, ahtapot beğendi, patlıcan yatağında safran soslu karides, rakfor soslu levrek kesinlikle denenmeli.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN