MAGAZİN -- 16 Mayıs 2016

Barçın Spor Yeniliklerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Magazinizmir
Spor giyim perakende sektörünün İzmirli devi Barçın Spor, dünyanın önde gelen spor markalarını sporseverlerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Birbirinden değerli markaları sporseverlerin ve snakerların beğenisine sunan Barçın Spor, New Balance’ın yeni modelini sergiledi. Yeni ürünleri New Balance 90’s M530’un tanıtımını Barçın Spor Bölge Müdürü Fuar Demirkapı yaptı. Estetik ve renkli spor ayakkabı modelleri ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaya çalıştıklarını belirten Demirkapı, "Beyaz üzerine kombin edilmiş renkler ve aralarda kullanılmış renkli detaylar ile dikkatleri üzerinize çekecek" dedi.

 

Ürünün aşınmaya karşı yüksek dirence sahip bileşimiyle uzun süre kullanım sağladığını söyleyen Barçın Spor Bölge Müdürü Demirkapı, 90’s M530’un topuk katmanının dayanıklı uzun kullanım getiren XART1000 ile güçlendirildiğini ve 2 renkli sert kauçuk dış tabandan oluştuğunu iletti.

 

Gece kullanımında güvenlik için reflektör içerdiği, kapsül içindeki EVA yastıklama ile poliüretan dayanıklılığı sağlandığı bilgisini de veren Fuat Demirkapı, "Her daim yepyeni ürünlerle müşterilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz" diyerek takipçilerine onların konforları için çalıştıklarını söyledi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN