MAGAZİN -- 9 Ocak 2017

Balböceği Necati'den Geçmişe Yolculuk

Magazinizmir
Yeni yılı Swiss Otel Büyük Efes’te karşılayan misafirler İzmirli sunucu Mehmet Necati Şentürk’ün zamana yolculuk niteliğindeki sahne şovlarıyla unutulmaz bir gece yaşadılar.

Swiss Otel Büyük Efes ve Zeytin Sanat Organizasyon, hazırladıkları retro konseptli yılbaşı programıyla geçmiş yılların en gözde eğlence merkezi olan Büyük Efes Gazinosu yıllarına geri götürürken, dekorundan menüsüne, repertuarından kostümlerine tüm ayrıntılarıyla nostalji rüzgarı estirdiler, unutulmayacak güzellikteki eğlenceleri yeniden yaşattılar.

Gecenin yıldızı Seyyal Taner ve çok sayıda sanatçının sahne aldığı Büyük Efes Gazinosu’nun sunucusuBalböceği Necati sahne adıyla Mehmet Necati Şentürk;70’li, 80’li ve 90’lı yıllarda sahnelere damgasını vurmuş Türk Pop, Sanat ve Halk Müziği sanatçıları, dönemin komedyenlerinin taklitleri ve çok özel anonsları ile Smyrna salonunu dolduran misafirlere kahkaha dolu bir nostalji gecesi yaşattı.

Şentürk "Bugüne kadar yaşadığım en keyifli yılbaşı programıydı. Konuklarımızdan gece boyunca ve sonrasında aldığımız olumlu dönüşler, tekrarının beklendiğinin ifade edilmesi, her ayrıntısı düşünülmüş retrokonseptli gecemizin hedefine ulaştığının önemli bir göstergesi. Başta Zeytin Sanat Organizasyon olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN