MAGAZİN -- 5 Ekim 2016

Bahar Kupası KTK'da Sahiplerini Buldu

Magazinizmir
Kültürpark Tenis Kulübü(KTK) her yıl düzenlediği Bahar Kupası Tenis Turnuvası'nı yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

Hafta sonu bahar havasının yaşandığı İzmir’de gerçekleşen kıyasıya mücadelelerde kupalar sahiplerini buldu. Turnuvada 35 yaş karışık çiftler maçında KTK Başkanı Server Uyaroğlu ve Batuhan Karslıoğlu ile Şayan Saygılı ve Umut Engin in maçları izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

KTK olarak sportif faaliyetlere hız kesmeden devam edeceklerini söyleyen Uyaroğlu, düzenlenen turnuvalar ile tenis sporunun her yaşa ve her kesime hitap eden bir spor olduğunu belirtti. Bahar Kupası’nın her yıl eğlenceli dakikalara sahne olduğuna dikkatleri çeken Uyaroğlu, "KTK olarak tenis sporunun daha çok kişi tarafından terci edilmesi noktasında çalışmalara devam ediyoruz. Düzenlediğimiz kurslar ve etkinlikler ile tüm İzmirlilere tenis şölenine katılmasını temenni ediyoruz" dedi.

Turnuvada kazananlar, 35 yaş erkekler müsabakasında Eray Ertuğ, 45 yaş bayanlar müsabakasında Sibel Kılıçarslan, 50 yaş bayanlarda Ayşim Pennetti, 45 yaş erkeklerde Servet Türk, 40 yaş bayanlar müsabakasında da Janet Doğru birincilik elde etti. Yeni başlayanlar Erkekler kategorisinde de İlker İkier birinci olurken, Serkan İpek ikinci oldu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN