MAGAZİN -- 9 Ağustos 2016

Altın Yunus Anılarınızı Yeniledi!

Magazinizmir
Yenilenerek sezona başlayan Altın Yunus Otel, Acenta Sahiplerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı!

Yaşar Holding’in bir kuruluşu olan, Altın Yunus Resort ve Termal Otel, Türkiye’nin ilk bin kişilik birinci sınıf tatil köyü olma özelliğini, yenilenen lobi alanı, odaları ve spa merkezi ile büyüleyici bir atmosfer yaratarak korumaya devam ediyor.

Yaz kış hizmet veren tesis yenilediği odaları, lobisi ve restoranları hakkında bilgi paylaşımında bulunmak için yerli, yabancı, Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü acenta yetkililerini, genel müdür Orhan Koral, satış müdürü Durak Aslan ve satış pazarlama ekibinin ev sahipliğinde hafta sonu otelde ağırladı. Baküs Restaurant’ın teras bölümünde kokteyl ile başlayan geceye yemekle devam edildi. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği yiyen misafirlere genel müdürü Orhan Koral otelde gerçekleştirilen yenilikler hakkında detaylı bilgi verdi.

Otel içerisinde müşterek kullanım alanı olan lobi bölümünde bulunan pastane tasarımı misafirlerin oldukça dikkatini çekti. Uzun ahşap masada akşamüstü çay keyfinin yaşanabileceği bir alana sahip olan bu bölüm özel tasarımı ile lobi içerisinde farklı bir atmosfer oluşturdu. Odalarda yer alan, modern çizgiler düşünülerek dizayn edilen mobilyalar tasarımı kadar misafirlere sunduğu konfor ve rahatlık ile beğeni topluyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN