HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Temmuz 2016

Alsancak'ın Gözdesi Leone Patisseri; Çeşme'nin de Vazgeçilmezi Oldu

Magazinizmir
Alsancak’ta Fransız usulü unlu mamül ve pastaları İzmirliler ile buluşturan Leone, eşsiz lezzetleri ile Çeşme’de de mutlaka gidilmesi gereken mekanların arasında yerini aldı.

Leone Patisserie dört kız kardeşin işletmeciliğini yaptığı ve geleneksel yöntemler kullanılarak, doğal ürünlerle hazırlanan gerçek Fransız lezzetlerinin bulunduğu tek adres. Fransız annelerinin kurabiyelerini ceplerine doldurarak büyüyen bir ekip tarafından konukların beğenisine sunulan tüm ürünler geleneksel ve doğallığını koruyan en kaliteli malzemelerden hazırlanıyor. Leone Patisseri Alaçatı’da gün boyu taze ekmeği, Türkiye’de nadir bulunan gerçek Fransız kruvasanları ile Çeşme’de oldukça dikkat iddialı. Mekanın sadeliği ve inanılmaz lezzetin yanısıra Leone’nin mükemmel ev sahipliği güleryüzü her gün artan bir bağımlılık yaratıyor.

 

Annelerinin ismini açtıkları ‘Leone’ ile yaşatan kardeşler Tansu Gürgan, Tuba Gürgan, Selin Gürgan ve Yasemin Gürgan Deniz, ürünlerinin katkısız malzemelerle üretildiğini dile getirerek Alsancak’tan sonra Alaçatı’da da beklenen ilgi ile karşılaşmaktan mutlu olduklarını söylediler. 

 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN