MAGAZİN -- 26 Eylül 2016

Adidas'ın Konforu Barçın'da

Magazinizmir
Türkiye’de spor giyim sektöründe akla gelen ilk marka olan İzmirli Barçın Spor, dünyaca tercih edilen ünlü spor markası Adidas’ın yeni erkek spor ayakkabısını müşterilerinin beğenisine sundu.

Barçın, her adımda ihtiyaç duyulan desteği sağlayan Adidas Ultra Boost FW16 Erkek Spor Ayakkabı’sını hem günlük kullanımda hem de spor faaliyetlerinde konfordan vazgeçemeyenlerle buluşturuyor.

Tüm Türkiye’de 35 mağazasıyla, 9 milyonu aşan müşterisine hizmet veren Barçın Spor, kalitesi ve iyi hizmeti anlayışıyla spor severlerin tercihi olmaya devam ediyor. Tüm dünyada kabul gören ünlü spor markalarının son teknolojiyle geliştirilmiş ürünlerini müşterileriyle buluşturan Barçın, Adidas’ın yeni modeli Ultra Boost FW16 Erkek Spor ayakkabısını da ürün yelpazesine ekledi. Hem günlük kullanımda hem de spor faaliyetlerinde rahatlıktan vazgeçemeyenler için özel olarak geliştirilen ayakkabı, sağladığı destek sayesinde daha fazla mesafe kat edilmesine olanak tanıyor.

Geliştirilen PrimeKnit teknolojisi ayak hareketleriyle birlikte esneyerek daha konforlu uyum ve daha az sürtünme hissi sağlarken, devrimci Boost orta taban köpüğü sayesinde hafif antrenmanlarda ve uzun maratonlarda her adımınızı muazzam enerjiyle doldurup gücünüze güç katmayı hedefliyor. Farklı zeminlere uyum sağlayarak yer tutunuş hissini artıran dış taban StretchWeb tüm adım geçiş hareketlerine ve farklı yönlere de doğal geçişler sağlamak için 360 derece esneyebiliyor.

Orta taban için geliştirilen Torsion System teknolojisi ise hafif kemer desteği ile yüzeye daha iyi uyum sağlayabilmek ve daha iyi bir denge kurabilmek adına, ayak önü ve ayak arkası bölgesinin rahatça hareket edebilmesini sağlarken topuktan ön bölgeye benzersiz bir geçiş imkanı sunuyor.

Barçın Spor kalitesi ile sporseverlerin beğenisine sunulan Ultra Boost FW16 Erkek Spor Ayakkabı Continental kauçuk taban özelliğiyle en zorlu zeminlerde bile güvenle kullanılabiliyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN