MAGAZİN -- 6 Haziran 2016

7'den 77'ye Geleneksel Ramazan Coşkusu Optimum'da

Magazinizmir
Gelenekler unutulmaya yüz tutarken İzmir Optimum Outlet, birbirinden özel Ramazan etkinlikleri ile bu özel ayı doyasıya yaşama imkanı veriyor.

Zengin kültür mirasımızın ürünleri olan geleneksel etkinliklerle Optimum’da buluşan ziyaretçiler, unutulmayacak anlar yaşayacak.. Optimum Outlet’in kapısında Ramazan davulcusu ile karşılanacak ve her iftar saatinde özel ramazan şerbeti ikram edilecek olan ziyaretçiler Ramazan ayı boyunca Optimum’da unutamayacakları bir ay geçirecek .

Optimum’da Fasıl Keyfi

Her yaştan ziyaretçi Optimum Outlet’te unutamayacakları sürprizlerle karşılaşayacak. Ramazan ayı boyunca her Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü iftar saatinden sonra fasıl grubu ziyaretçilere müzik ziyafeti sunacak. Ayrıca yine Ramazan ayı boyunca her Pazar günü hafızalardan silinmeyecek bir semazen gösterisi konukları büyüleyecek .

Hacivat ve Karagöz Tiyatrosu Optimum’da

"Ramazan Keyfi Optimum’da Yaşanır" sloganı ile çocuk, genç, yaşlı herkes için farklı Ramazan eğlenceleri hazırlayan Optimum Outlet 18 Haziran ve 2 Temmuz tarihlerinde Hacivat ve Karagöz Tiyatrosu’na evsahipliği yapacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN