HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 3 Ekim 2016

Sıla Kültürpark'ı 2 Gece Üst Üste Salladı

Magazinizmir
İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sıla Gençoğlu, 30 Eylül'deki konserinde olduğu gibi yine hayranlarının hem gözüne hem kulağına hitap etti.

3 Saat Sahnede Kaldı

İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sıla Gençoğlu, 30 Eylül'deki konserinde olduğu gibi yine hayranlarının hem gözüne hem kulağına hitap etti. Beyaz takım içine siyah büstiyer giyerek sahneye çıkan Sıla, 3 saat sahnede kaldı.

Konser sonlarına doğru ceketini çıkartıp, büstiyeri ile konserini tamamlayan Sıla, sahne performansıyla da dikkati çekti. Sıla, birbirinden güzel hareketli parçalarıyla açıkhava tiyatrosunu dolduran hayranlarını coşturdu. Bazı şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Sıla, "Çok güzel bir akşam olsun. Güzel güzel şarkılar söyleyip, eğleneceğiz. Güzel bir anımız olacak." dedi.

Evlilik Teklifine Yardımcı Oldu

Bu sırada, hayranlarından biri "Karışabilirler mi?" diye bağırdı. Bunun üzerine Sıla, "Karıştırma" diyerek, gülünce, hayranları da kahkahaya boğuldu. Sahnede bir hayranının kız arkadaşına evlenme teklif etmesine yardımcı olup, hayranlarından alkışlarla destek olmalarını istedi.

Sıla, konserine eski ve yeni albümündeki pek çok şarkıyı seslendirerek devam etti. Konserini, "Bunu en kısa sürede tekrarlayalım." diyerek tamamlayan Sıla, 5 Kasım'da Ankara Congressium'da 11 Kasım'da ise İstanbul Volkswagen Arena'da hayranları ile buluşacak.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN